Bilinçaltı

yasam-kocluguYaşadığımız duyguları, korktuğumuz, “nasıl olur ki” dediğimiz olayları, bir mıknatıs gibi hayatımıza çekeriz. Bunlar sevgi gibi olumlu veya üzüntü, kırgınlık, öfke, nefret gibi olumsuz duygulardır. Bilinçaltımız olumlu, olumsuz farkını tanımadığından hissedilen her şeyi gerçekleşmesi istenen bir emir benimseyerek, kabul eder ve yaşantımıza istediklerimize uygun yaşantıları ve bireyleri getirir.
Duygularımızın bir kısmı, geçmiş tecrübelerimizden kaynaklanırlar ve çoğunda bilinçliyizdir, farkındayızdır. Bazı duygularsa genlerimizle atalarımızdan aktarılan olumlu ve olumsuz duygulardır. Teta Şifa Tekniği hızlı ve etkili şekilde derin blokajlarımızı keşfederek ve bilinçaltımızı yeniden programlamamızı sağlar. Theta da yapılan şey kökteki zararlı inancı bulup onu çıkartarak, daha yararlı bir inancı temellemektir. Bu nedenle işlem mekanizması olumlamalardan çok daha etkili ve hızlıdır. Teta Şifa Tekniği kendi gerçeğimizi yeniden şekillendirmemize ve istediklerimize uygun yaşamamıza yardımcı olur. His ve inançlarımızı yeniden oluşturabiliriz.

Dünyada pek çok kişi Theta Healing ile mükemmel değişimlerinin getirdiği başarı, sağlık, mutluluğu yaşamış ve şifa bulmuşlardır.